AnasayfaBLOG

Sorunsuz Seyahat Hizmeti


Sorunsuz Seyahat Hizmeti

            Araç kiralama yapan firmalar arasında bulunan Antalya rent a car sadece bu bölgede değil Türkiye’ nin her bölgesine otomatik araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. Sağladığı hizmeti kaliteli bir şekilde sunabilmek için gereken tüm detayları yerine getirmekte ve güvenli araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.


Araç kiralamada sunulan hizmet detayı

* Firma araç kiralama için portföyüne aldığı araçlarda km sınırı olmadan hizmet vermektedir.

* Birçok firmada ücretli bir ek hizmet olarak verilen çocuklarınızın güvenliği için ayrıca talep ettiğiniz bebek koltuğunu firma ücretsiz olarak kiralama hizmeti verdiği misafirleri için temin etmektedir.

* Sigara kullanmayanlar için özellikle ayrılan araçlar bulunmakta ve kiralama yapabilmektesiniz.
Antalya rent a car tüm kiralama yapmakta olduğu araçları için herhangi bir arıza anında muadil araç temin edebilmekte ve kiralama yapan hiç kimsenin mağdur olmaması için gereken özeni göstermektedir.

*  Antalya otomatik araç kiralama firması tüm araçlarına gereken kasko sigortasını yaptırmakta ve kullanıcıların hepsini güvence altına almaktadır.

* Araçların bakım hizmeti yerine getirilmekte yetkili servislerde tüm periyodik bakımları yapılmakta ve kullanıcıların güvenli bir şekilde araç kullanmaları sağlanmaktadır.

* Araç kiralamaların yapıldığı tüm bölgelerindeki mevsim koşulları göz önünde bulundurularak araçlara kar lastiği değişimi yapılmakta ve 50.000 km yi dolduran her aracın lastiklerinde bir problem olmasa bile lastik değişimi yapılmaktadır.

Firmadan kiralama yapabileceğiniz araç çeşitleri

            Antalya kiralık araç hizmeti almak istediğinizde firmada temin edilen otomatik vites araçlardan kiralayabilirsiniz. Çeşitli kampanyalar ile ve erken rezervasyon yaparak çok daha indirimli araç kiralaması yapabilirsiniz. Özellikle turistik bölgelerden araç talep yoğunluğu fazla olduğu için erken rezervasyon yaparak istediğiniz araç modelini temin etmeniz daha kolay olacaktır. Her bölgede hizmet sağlayan firmadan hangi havalimanına isterseniz oraya aracın teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

            Otomatik kiralama hizmetini profesyonel bir ekip ile yürüten firma her koşulda sizlere yardımcı olmak için gereken hizmeti sağlamakta ve mağdur kalmamanız için her türlü tedbiri önceden almaktadır. Böylelikle araç kiralama konusunda alacağınız hizmet garantili olarak sunulmakta ve tatilinizde veya iş seyahatiniz de herhangi bir sorun yaşamadan tamamlayabilirsiniz. Ayrıca konuklarınız içinde firmadan güvenle araç kiralaması yapabilir ve kendilerine aracın temin edilmesini veya transfer hizmeti sağlanması konusunda destek alabilirsiniz. Geniş bir hizmet ağında destek sağlıyor olması da firmanın verdiği güveni arttırıyor.

            Firma araç kiralama haricinde seyahatleriniz ile ilgili olarak tatil planlarınızda, vize işlemlerinizde, uçak bileti almanız içinde hizmet vermektedir. Her türlü seyahat hizmetinizi tek bir siteden yapabiliyor olmanız da ayrıca kolaylık sağlamaktadır.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.