AnasayfaBLOG

Rent A Car


Rent A Car

            Günümüzde artan teknolojik imkanlar sayesinde insanlar için bir çok kolaylık bulunuyor. Eğitimden, sağlığa, bankacılıktan, devlet işlerine hatta ve hatta e ticaret işlerine kadar uzanıyor. E ticaret işlerinde mağazacılık, uzaktan satış gibi işlemleri kolayca gerçekleştirmek insanlar için önemli ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Buna araç kiralama da dahil olduğunu bilmek size faydalı olacaktır. 


            Antalya içinde araç kiralama işi yapan Antalya rent a car firmaları araştıranlar için en ideal araçlarla ve fiyatlarla hizmet veren firma olan otomatikci.com.tr internet sitesi aracılığıyla müşterilerine kısa yoldan hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vererek araçlarını müşterilerine güvenle kiralamaktadır. Kiralama işini  Antalya rent a car olarak uzun uzun aramaya gerek kalmadan kısa yoldan internet sayfası üzerinden önceden seçerek hem zamandan tasarruf ediyor aynı zamanda da istediğiniz aracı önceden görerek rahat edebiliyorsunuz. Böylece tüm sorular cevabını önceden buluyor.

            Kiralama yaparken kaskolu araçlar sayesinde herhangi bir sorun vuku bulduğu zaman hemen hızlı bir şekilde kiralanan denk araç olacak şekilde yeni araç tahsisi yapılmaktadır. Böylece sorunsuz bir şekilde yolunuza devam edebiliyorsunuz. Araçların fiyatları 130  TL ile 700 TL civarı araca göre değişebilmektedir. Araç filosunda lüks ve Vip araçlar mevcuttur. Sizin zevkinize ve bütçenize göre istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Bu kiralama işini internet üzerinden Antalya kiralık  olarak yapmak size zaman kaybettirmesin diye bu hizmete kısa yoldan ulaşmanız açısından bu uygulama sunulmaktadır.

            Ayrıca Antalya kiralık rent a car olarak düşünmeye gerek kalmadan yurt içinde tüm illere, havalimanlarına, otogarlara araç temini gerçekleştiriliyor. Misafir transferleri, konaklama gibi hizmetlerde mevcut. Araçların tamamı tüm bakımları yapılmış bir şekilde teslim ediliyor aynı zamanda da tüm yasal gereklilikler çerçevesinde kaskolu bir şekilde hizmetinize sunuluyor. Tüm bunların dışında kiralama yaparken km sınırı gibi sorunlar bulunmuyor. Aracı kiraladıktan sonra istediğiniz şekilde km sorunu olmadan kullanabilirsiniz. Araçlarda sigara içilmemiş aynı zamanda kışlık lastikleri düzenli olarak değiştirilmiş özenle kullanılan araçlardır. Bebekli müşteriler içinde bebek koltuğu hizmeti özel olarak sunulmaktadır. Rahatça kiralama yapabilirsiniz.

            Ayrıca yurt içi ve yurt dışında geziler için vip olarak şoförlü veya rehberli araçlar hizmetinize sunulmaktadır. Araçlar kısa veya uzun vadeli olarak da kiralanabilmektedir. Uçak bileti, tatil, vize işlemleriniz içinde hizmet verilmektedir. Araç kiralama işini yaparken tüm sorularınıza, görüşlerinize, taleplerinize hızlı bir şekilde cevap verilmektedir. Araç kiralama anlayışına farklı bir bakış açısı getirmek için yapılan bu çeşitli hizmetler müşteri memnuniyeti açısından önem taşımaktadır. 

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.