Otomatikci Rent A Car Antalya

AnasayfaBLOG

Rahat Bir Tatil İçin En İyi Araçları Kiralayın


Rahat Bir Tatil İçin En İyi Araçları Kiralayın            Araç kiralama işlerinde, araç seçimi çok önemlidir. Bunaltıcı yaz sıcaklarında klimalı araçlar ve otomatik araçlar, öncelikle tercih edilmektedir. Konusunda söz sahibi olan Antalya rent a car firmamız, en iyi otomatik araç filosuyla, istediğiniz hizmeti sunmaktadır.

OTOMATİK ARAÇLARIMIZ HİZMETİNİZDE

            Otomatik ve son model olan araçlarımızdan birini seçerken, kullanımında zorlanmayacağınız araçları tercih etmeniz en iyi seçenek olacaktır. Bu konuda söz sahibi olan firmamız, otomatik kiralama kategorisinde, pratik çözümleri sizler için sunmaktadır. Kiralık araç kategorisinde son model araçların temin edilmesi ile birlikte, rahat ve konforlu bir tatil sizi bekliyor. Seyahatinizde bunalmadan bir yolculuk yaşamak istiyorsanız, klimalı ve ful donanımlı araçlarımızdan birini tercih edebilirsiniz. 

FİRMAMIZIN ARAÇLARIYLA EN GÜZEL TATİL SİZİN OLACAK

            Sıcak ve soğuk havalarda sorun çıkarmayan, ful otomatik son model araçlarımızla, en güzel tatillerinizi yaşayabilirsiniz. Sözleşme öncesinde, aileniz için veya arkadaş grubunuz için en uygun aracı seçtikten sonra, sözleşme şartlarını kabul ettikten sonra, kiralık aracınızla gezintiye başlayabilirsiniz. Sözleşme şartlarında otomatik araç kategorisinde, aracın bilgileri, sürücünün bilgileri, kiralama süresi ve fiyatı gibi bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca, sözleşme şartları da bulunmaktadır.

            Aracın başkası tarafından kullanılması durumunda sözleşme şartları geçersiz olmakta ve bütün sorumluluk aracı kiralayana geçmektedir. Aracı kiralayanın sebep olduğu kazalardan, yine aracı kiralayan sorumludur. Aracın trafik tarafından çekilmesi durumunda, firmamızı aramanız yeterlidir. Çalınma veya yanma gibi durumlarda, yine firmamız aranmalıdır.  Sözleşme şartlarının kabul edilmesinden sonra, Antalya otomatik araç kiralama kategorisinde, rahat ve huzurlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

SON MODEL ARAÇLARIN KEYFİNİ SÜRÜN

            Son model araçlarla tatile çıkmak, tatil yorgunluğunu engellemektedir. Sarsılmadan, klimalı araçlarla Antalya rent a car seçenekleriyle, pratik çözümler sunan firmamız, hızlı ve etkili çözüm yöntemlerini sizler için sunmaktadır. Aracı nerede kullanacağınızı ve ne amaçla kullanacağınızı firmamıza bildirdikten sonra, amaç dışı kullanım olursa, firmamız aracı geri alabilmektedir. Hayallerinizdeki son model araçları elde etme şansı sunan Antalya kiralık araç firmamız, unutamayacağınız bir tatil için, en iyi olanakları sunmaktadır.

            Araçları teslim tarihiniz geçtiği zaman, yapmanız gereken, firmamızla irtibata geçmenizdir. Teslim tarihi geçtiği zaman, kullanılan süre miktarınca ücretlendirme gerçekleşecektir. Günlük araç kiralama hizmeti, yıllık araç kiralama hizmetine göre fiyat olarak biraz daha fazladır. İndirimli kiralık araç kategorisinde, kiralama süresinin uzaması önemlidir. Yani, yıllık kiralama aylıktan, aylık kiralama miktarı da, günlük kiralama miktarından daha azdır. Otomatik araçlarımızla bütün bir yılın stresini atmak için, firmamızın çalışmalarını tercih etmelisiniz.  
  ...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.