Otomatikci Rent A Car Antalya

AnasayfaBLOG

Otomatik Vites Araç Filomuzla Konforu Yaşayın


Otomatik Vites Araç Filomuzla Konforu Yaşayın            Araç kiralama kategorisinde lüks araçlar nedeyse zorunlu hale geldi. Özellikle otomatik vites araç filosuna sahip olmayan firmalar, fazla iş yapmaz oldu. Ancak, firmamız, Antalya kiralık kategorisinde, konforlu ve otomatik vites araç filosu ile aradığınız hizmeti sunmaktadır. Araç kiralamak için yapılması gereken ilk şey, aile veya hususi gibi seçenekleri tercih etmenizdir. Kalabalık bir aile gezintisi için, aile araçları, 4-5 kişilik bir gezinti için sayıya uygun araçlar tercih edilmektedir. Kiralık araç seçeneklerinde, Antalya rent a car hizmeti, hızlı ve etkili bir şekilde sunulmaktadır. Kırsal kesime gidecekseniz, altı yüksek araçlar daha kullanışlı olur. Şehir içine özel araçlar, şehir içi gezintilerinde daha pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. 

ARAÇ KİRALAMA KATEGORİSİNDE SÜPER ÇÖZÜM

            Servet değerindeki araçları kullanma imkânı veren Antalya rent a car hizmeti, araç kiralamada süper çözümler sunmaktadır. Sözleşme şartlarıyla sunulan rent a car hizmetinde, en iyi teknoloji kullanılmaktadır. İnternetten araç seçimini sunan firmamız, aradığınız mükemmel hizmeti sunmaktadır. Araçlarımız, internette görüldüğü gibi birebir aynıdır. Resimler alıntı değildir.

SÖZLEŞME İLE ÇIKACAK SORUNLAR ENGELLENMEKTEDİR

            Kiralayacağınız aracı beğendikten sonra, yapmanız gereken şey, sözleşmeyi okumaktır. Sözleşmeyi anlamadan imzalamanı, ileri zamanlarda sorun oluşturabilir. Sözleşmede öncelikle, kiralama fiyatı, süresi ve bilgileri bulunmaktadır. Kiralayan kişinin bilgileri, kiralanan aracın bilgileri gibi birçok bilgi bulunmaktadır. Araç kiralama işleminde, sözleşmede ismi geçmeyen kişilerin Antalya otomatik araç kiralama kategorisinde, kiralık araçlarınızı kullanması sorun teşkil edebilir. Kiralık araç hizmetinde, otomatik araç tercihi yaptıktan sonra, aracı nasıl kullanacağınızı tam olarak anlamalısınız.

            Trafik cezaları, trafik kazaları, yanma olayları, çalınma ve otomobilin amaç dışı kullanma durumları hakkında tam olarak bilgilenmeniz gerekmektedir. Yabancı kişilerin aracı kullanması durumunda sorumluluk tamamıyla aracı kiralayana geçmektedir. En çok karşılaşılan durum budur. Bu kötü durumlarla karşılaşmamak için, aracı yabancılara vermemek gerekir. Aracın kötü kullanımı da en çok karşılaşılan durumlardandır. Aracın emanet olduğunu bilmek gerekir. Bu nedenle ona göre kullanmak gerekir. Aracın kötü kullanımı fark edildiğinde, firmamız tarafından araç hemen geri alınmaktadır. Çalınma ve benzeri durumlarda, yine ilk aranacak merci, otomatik araç kategorisinde isim yapmış olan firmamızdır.

            Firmamızı aradığınız andan itibaren otomatik kiralama kategorisinde geçerli olan sözleşme şartları devreye girecektir. Ticari amaçla aracın başkasına verilmesi veya araçla satış yapılması, yine firmamızın araç kiralama sözleşmesine aykırı olacaktır. Böyle durumlarda, yapılan sözleşme fesh olur ve aracın geri iade istenmesi istenir. Suç unsuru durumlara karışılması durumunda, firmamız hiç bir mesuliyet kabul etmektedir. 
  ...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.