Otomatikci Rent A Car Antalya

AnasayfaBLOG

Otomatik Araç Kiralama Hizmeti


Otomatik Araç Kiralama Hizmeti            Ülkemizin en yoğun insan trafiğinin yaşandığı illerden olan Antalya gelişen yüzü ile sürekli gündemdedir. İnsan giriş çıkışlarının yoğun olduğu ilde araç kiralama ihtiyaçları da çok olmaktadır. Bu amaca hizmet için kurulmuş olan otomatikci.com.tr kaliteli ve güvenli hizmetini sunmaya başlamıştır. Antalya rent a car konusunda oldukça aktif olan firmamız araç çeşitliliği ile de dikkatleri çekmektedir.

            Antalya kiralık araç için kesinlikle bize danışmadan araç kiralamamanızı önermekte olup mutlaka bizim hizmetlerimizdeki farkı görmeniz talep etmekteyiz. Sitemizde tüm araçlarımız entegre edilmiş olup Antalya dışından geliyorsanız eğer daha gelmeden aracınızı kiralayabilir ve aracınız hazır halde sizi bekliyor olabilir. Firma olarak sitemizde online sözleşme linkimizde bulunmakta olup, araç kiralama ile ilgili tüm maddelerimizi de oradan inceleyebilirsiniz.

otomatikci.com.tr'nin hizmetleri nelerdir?

            Site tamamen Antalya rent a car üzerine hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz online olup tüm araçlarımız otomatik viteslidir. Otomatik araç viteslerinde kullanım rahatlığı olduğu için araç filomuzu bu yönde kurmuş bulunmaktayız. Antalya otomatik araç kiralama hizmeti alanında tek firma olan işletmemiz rakipsiz olmasına rağmen verdiği güvenli hizmet ile çok takdir görmektedir. Sitemizden otomatik kiralama yapmak için giriş yapmanız ve adınıza üyelik açmanız yeterlidir.

            Araçlarımız oldukça konforlu olup müşterilerimize rahat sürüş imkânı sağlayacak her aksesuar mevcuttur. Antalya'da yollarda karışıklık yapmayasınız diye araçlarımızda navigasyon cihazları bulunmakta olup ulaşacağınız alana zaman kaybı yaşamadan kolayca bulmanızı sağlamaktadır. Yine araçlarımız otomatik vitesli olup ailenizle birlikte seyahat etmek için bebek koltuklarımızda araçlarımızda yer almaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri bulunan araçlarımızda tercih tamamen müşterilerimize bırakılmaktadır. Sitemizde hizmet veren araçlarımız son derece temiz ve bakımlı oldukları için müşterilerimize sorunsuz bir sürüş olanağı sunmaktadır.

otomatikci.com.tr firmasında araçlar nasıl kiralanmaktadır?

            Otomatikci.com.tr sitemizde araları günlük, haftalık, ya da aylık olarak kiralamanız olanaklıdır. Sitemiz 24 saat online hizmet vermekte olup dilediğiniz zaman araç kiralama işlemini yapabilirsiniz. Sitemiz kullanım dizaynı olarak müşterilerimiz yönlendirmekte ve sitemizde canlı destek hattımız bulunmaktadır. Yine sitemiz online hizmet sunduğu için ödemeleri de online olarak almaktadır. Her hangi bir kredi kartınızdan ya da esnek hesaplarınızdan hesabımıza ödeme yapabilir ve hatta taksitli seçeneklerimizi de kullanabilirsiniz.

            Portföyümüzde bulunan tüm araçlarımız rent a car kaskolu olup bakımları düzenli yapılmaktadır. Otomatikci.com.tr olarak düzenli, garantili hizmetlerimiz. Ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ve deneyimli ekibimiz ile tüm müşterilerimize elit hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Bizim sitemize uğramadan kesinlikle araç kiralamamanızı hatırlatır ve sitemizi tıklamanızı öneririz.
  ...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.