Otomatikci Rent A Car Antalya

AnasayfaBLOG

Kiralık Araçta Otomatik Farkı


Kiralık Araçta Otomatik Farkı


            Kiralık araç sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamız, en iyi ve en konforlu modellerle hizmet vermektedir. Sınıfının en iyi Antalya kiralık araç hizmetini sunan firmamız, kiralık araç kategorisinde, rahat edebileceğiniz araçları temin etmektedir. Tatil ve seyahatlerinizde, otomatik araç keyfini yaşamak için, firmamızın otomatik araç filosunu tercih edin.

ARAÇ TERCİHİNDE EN UYGUN ARACI SEÇİN

            Otomatik vites araçlarında seçim yaparken, yapacağınız şey, öncelikle kullanabileceğiniz aracı tercih etmenizdir. Kullanamayacağınız aracı almanız, adaptasyon süresinin uzamasına ve hatta aracın zarar görmesine neden olabilir. Kırsal kesim seyahatleri veya tatilleri için, altı yüksek uygun araçlar tercih edilebilir. Şehir içindeki tatil ve seyahatleriniz için şehir yollarına uygun araçların tercih edilmesi daha doğru olacaktır. En iyi seçimi yaptıktan sonra Antalya rent a car kategorisinde, rahat ve güvenli bir tatil sizi bekliyor. Klimalı araçlarımızla, serin bir gezintiye çıkabilirsiniz.

ARACI TESLİM ALDIKTAN SONRA, SÖZLEŞMEYE UYGUN BİR ŞEKİLDE KULLANILMALIDIR

            Otomatik ve son model araçlarımızdan birini tercih ettikten sonra sözleşme şartlarını en iyi şekilde okumak gerekir. Sözleşmede, aracın özellikleri, aracı kiralayan kişinin kimlik bilgileri, aracın kiralanma süresi ve diğer önemli bilgiler bulunmaktadır. Aracı, sözleşmede ismi geçenlerin dışındaki şoförlerin kullanması halinde, sözleşme şartları geçerli olmuyor. Sözleşmede, Antalya otomatik araç kiralama kategorisinde, geçerli olan kuralların takip edilmesi gerekiyor. Aracı aldıktan sonra, trafik cezaları ve kazaları kategorisinde sürücü sorumlu olmaktadır. Aracın amaç dışı kullanılması ve benzeri durumlarda, firmamız aracı geri alabiliyor.

            Kiralık araç kategorisinde otomatik araç filosuyla hizmet veren firmamız, sözleşme şartlarının en iyi şekilde incelenmesini tavsiye etmektedir. Bu şekilde, meydana gelebilecek aksaklıklar, önceden tespit edilmiş olacaktır. Böylece otomatik kiralama hizmetinde, en iyi sonuçlara ulaşılmış olacaktır. Konusunda söz sahibi olan firmamız, her yıl olduğu gibi bu sezonda da, en çok tercih edilen Antalya rent a car firması olacaktır.

KİRALIK ARAÇLAR  ZAMANINDA TESLİM EDİLMELİDİR

            Zamanında teslim edilmeyen araçlar, teslim tarihinden itibaren ücretlendirilmektedir. Aylık, yıllık ve günlük kiralama hizmetiyle çalışan firmamı, otomatik araç filosuyla hizmet sunmaktadır. Yaz aylarında rahat bir tatil için en iyi seçenek olan otomatik araç filomuz, rent a car kaskolu bir şekilde teslim edilmektedir. Araçların çalınması veya trafik tarafından çekilmesi durumunda, firmamız haberdar edilmelidir. Konusunda uzman olan Antalya rent a car firmamız, klimalı ve full özellikli otomatik araçlarla, konforlu hizmet sunmaktadır. Firmamızın kiralama sisteminde, kiralama süresinin uzaması durumunda, indirim kampanyaları gündeme gelmektedir. 
  ...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.