AnasayfaBLOG

Kiralık Araçlarla Tatiliniz Mükemmel Olsun


Kiralık Araçlarla Tatiliniz Mükemmel Olsun


            Son model araçlara belki servet gerekebilir ancak, kiralık araç sektörünün olanaklarından faydalanarak, bu servet değerindeki araçları kiralamak çok kolay olacaktır. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, aradığınız mükemmel çözümleri sizler için tercih eden Antalya kiralık araç kategorisi, nefis bir tatil için kolaylık sağlamaktadır.

KİRALIK ARAÇLARIMIZ OTOMATİKTİR

            Otomatik vites filosuyla, konforu yakalamak isteyenler için en iyi çözümleri sizler için sunan firmamız, hızlı ve etkili otomatik araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Günümüz kategorisinde en iyi çözümleri sizler için sunan firmamız, Antalya kiralık araç işlemlerinde, en uygun aracın seçilmesini önermektedir. Kullanamayacağınız araçları tercih etmeniz, tatilinizin veya seyahatinizin güzel geçmesini engelleyecektir.

KİRALIK ARAÇ ŞARTLARINI BİLMEK GEREKİR

            Kiralık araç kategorisinde kiraladığınız araçlar, sözleşme ile kiralanmaktadır. Sözleşmede, kiralayanın kimlik bilgileri, aracın kimlik bilileri, kiralama süresi ve kiralama ücreti gibi bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca sözleşme şartları da bulunmaktadır. Kiralık araç hizmeti veren otomatik araç kiralama firmamız, sözleşmenin en iyi şekilde anlaşılmasının, oluşacak problemleri önleme konusunda oldukça olduğunu belirtmektedir. Kiraladığınız araçların, başkalarına verilmesi durumunda, sözleşme şartları geçersiz olmaktadır.

            Kasko ve benzeri şartlarında iptal olmasına neden olan, aracın başkalarına verilme olayı, en çok karşılaşılan sorunlar arasındadır. Aracın amaç dışı kullanılması ve üçüncü bir kişiye kiraya verilmesi, büyük sorunları beraberinde getirmektedir. Aracın çalınması veya trafik polisi tarafından çekilmesi gibi durumlarda, firmamıza haber edilmesi gerekmektedir. Sorunsuz bir kiralama hizmeti için karşılıklı anlayış, beraberinde çözümü getirecektir.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.