AnasayfaBLOG

İş Seyahatlerinde Rahat Edin


İş Seyahatlerinde Rahat Edin

            İş seyahatlerinde, kiralık araç kullanmak, istediğiniz rahat ve konforlu yolculuk imkânlarını sunmaktadır. İstediğiniz yolculuk imkânlarını sizler için sunan firmamız, otomatik araç kiralama kategorisinde en iyi tercihleri sunmaktadır. Otomatik araç kiralama, konfor ve modelli araç arayanlar için en iyi tercihleri sunmaktadır. Araç tercihinde, bazı şartlar göz önünde tutulduğu zaman, daha sağlıklı otomatik araç kiralama işlemi gerçekleşecektir. Aile için aile tipi, otoban için otoban araçları, şehir içi için şehir içi araçları, isteğe göre kiralanabilir. İnternetten araç kiralamak isteyenler için, araçlarımızın birebir aynı olan fotoğraflarından araç tercihi yapabilirsiniz.

Seyahatlerinizde Kiralık Araç Tercihi
            
            İş seyahatlerinde, uçaktan indiğiniz zaman, toplu taşıma araçları ve benzeri araçlarla yolculuk yapmak, büyük zorluklar oluşturabilir. Tatil ve seyahatlerinizde en iyi konforu yakalamak için rent a car Antalya firmamız, yılların tecrübesiyle hizmet etmektedir. Yılların tecrübesiyle hizmet eden firmamız, araç kiralama kategorisinde, rent a car Antalya hizmetini, kısa zamanda vermektedir. Başarılı ve etkili çözüm yöntemleriyle hizmet eden firmamız, rent a car Antalya hizmet kategorisinde, aradığınız mükemmel sonuçları sizler için sunmaktadır.

Kiralık Araç Hizmetinde Önemli Hususlar

            Kullanabileceğiniz aracı özenle seçtikten sonra, rahat ve huzurlu bir iş seyahati ve tatil için, otomatik araç Antalya seçeneklerini tercih ettikten sonra, rent a car hizmetinde geçerli olan kurallara göre araç kiraladığınız zaman, en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Araç kiralama hizmetinde oldukça başarılı olan firmamız, sözleşme ile araçları teslim etmektedir. Sözleşmede, aracın kimliği, aracı kiralayanların isimleri ve kimlikleri, aracın kiralanma süresi ve aracın kiralanma fiyatı bulunmaktadır. Sözleşme kurallarının tek tek okunup kabul edilmesi de çok önemlidir.

            Sözleşmede sigorta şartları kategorisinde, aracın kiralayan isimler dışında kalan kişiler tarafından kullanılmaması çok önemlidir. Yabancılara araç verildiği zaman sözleşme ortadan kalkar ve bütün sorumluluk aracı kiralayana geçer. Trafik cezaları, trafik kazaları ve benzeri sürücünün hatası olan durumlardan, aracı kiralayan sorumludur. Aracın çekilmesi, çalınması veya benzeri durumlarında ise, yapılması gereken şey, hemen firmamıza haber edilmesidir. Firmamızın otomatik araç Antalya hizmetleri çerçevesinde, hemen olaya müdahale etmektedir.

            Huzurlu bir otomatik araç Antalya hizmeti için, yapmanız gereken şey, sözleşmeye uymaktır. Aracın amaç dışı kullanılması veya bir başkasına kiraya verilmesi, aracın firma tarafından tekrar geri alınması anlamına gelmektedir. Sigorta kapsamında kalması için, aracın sözleşmede adı geçen kişiler tarafından kullanılması, büyük önem taşımaktadır. Yabancı kişilere araç teslim edilmesi, sorumluluğun aracı kiralayana geçmesine neden olmaktadır.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.