AnasayfaBLOG

İhtiyaç Duyduğunuzda Aracınız Yanınızda


İhtiyaç Duyduğunuzda Aracınız Yanınızda


            Araç kiralama hizmetlerinde profesyonel bir çalışma sunan Otomatikçi araç kiralama hizmetleri, otomatik araç kiralama talepleri için yardımcı olmaktadır. En iyi araçlar arasında seçim yapılabilmekte ve kilometre sınırı olmadan kullanım sağlanabilmektedir. Antalya kiralık araç hizmetlerinin en iyisini tercih etmek isteyenlerin tek adresidir. 

Tüm Araçlarda Kasko Güvencesi

            otomatikci.com.tr sitesi içerisinden yapılabilecek kiralama işlemleri için sunulan tüm araçlarda, kasko güvencesi mevcuttur. Herhangi bir olumsuzluk ya da kaza durumunda, zaman kaybı olmadan yeni araç temini de gerçekleştirilebilmektedir. Antalya kiralık araç hizmetlerinin en iyisi olarak, Türkiye'nin her ili için araç kiralanabilmekte, havalimanı transferleri gerçekleştirilmektedir. Otomatikçi Araç Kiralama hizmetlerinde sadece otomatik araç kiralama seçenekleri mevcuttur. Tüm araçların bakım ve onarım çalışmaları düzenli olarak gerçekleştirilir. Böylelikle kiralanabilecek her araç kullanıma hazır şekilde teslim edilir. 

Özel Seçeneklerle Hazırlanan Araçlar

            Sigara kullanmayan müşterilere özel, içerisinde hiç sigara içilmemiş araçlar dahi kiralanabilir. Bununla birlikte bebekleri olan müşteriler için de, ücretsiz bebek koltuğu temini sağlanmaktadır. Mevsime göre tüm araçların lastikleri değiştirilmektedir. Tüm yolculuklara göre hazırlıklı olacak şekilde kiralanabilen araçlar ile güvenli, hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlanabilir. 

Özel Transfer Hizmetleri

            Müşteriler için yurt içi ve yurt dışı transfer hizmetleri için de araç temini gerçekleştirilir. Araçlar için istenildiği takdirde şoför hizmeti de eklenebilmektedir. Günün her anı iletişime geçerek kiralama hizmetlerinden faydalanmak ve kiralama hakkında bilgi almak da mümkündür. 

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.