AnasayfaBLOG

Güvenilir Bir Araç Kiralama Hizmeti


Güvenilir Bir Araç Kiralama Hizmeti


            Ülkenin dört bir köşesine rahat bir şekilde gidebileceğiniz son model araçlarımız ile sizlere güvenilir ve kaliteli bir Antalya kiralık araç hizmeti sunuyoruz. Hiçbir evrak ya da diğer tüm prosedürler için sizleri rahatsız etmiyor ve tüm bakımları yapılmış araçlarımızın sadece keyfini sürmenize olanak tanıyoruz. Dev araç filomuz içerisinde tüm araba çeşitlerimizin kaskoları yave trafik sigortaları ile tüm vergi işlemleri yaptırılmıştır. En uygun fiyatlar çatısı altında yurt içi ya da yurt dışı otomatik araç kiralama hizmeti sizlere sunulmaktadır.

Kaliteli Bir Hizmet

            Üstelik her nerede olursanız olun oluşan her hangi bir sorun karşısında yol  yardımı ve lastik değişik hizmeti yanı sıra müşteri memnuniyeti ışığı altında anında araç değişikleri ile de sizleri mağdur etmemekteyiz. Fatura garantisi altında tüm araç modellerimizin periyodik bakımları bayi servis statüsünde yapılmaktadır. Özel sigara içilmeyen araçlarımız da mevcutken aynı zamanda tüm araç içlerinde navigasyon ve bebek koltuğu eklemeleri sizlerin hizmetindedir. Kiralama yaptığınız otomatik araç kiralama süresi boyunca sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Uzun ve Kısa Dönem Kiralama

            Ayrıca araç lastikleri her 50 bin km’de bir değiştirilmektedir. Uzun ya da kısa dönem kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik son model VIP ya da limuzin kiralama hizmetleri de yine Antalya kiralık araç bünyesinde sizler için sunulmaktadır. Dilediğiniz noktaya bu alanda uzman ve özel rehber/şoförlerimiz kiraladığınız aracınızı tam zamanında sizi hiç bekletmeden getirmekte ve daha sonra aynı şekilde ve zamanında geri teslim almaktadır.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.