AnasayfaBLOG

Güvenilir Araç Kiralama Hizmeti


Güvenilir Araç Kiralama Hizmeti


            Yapmak istediğiniz tüm işleriniz için son model dev araç filomuz sizlerin emrindedir. Tüm farklı modeldeki araçlarımızın içerisinden Antalya rent a car hizmet çatısı altında dilediğiniz her hangi birini seçebilirsiniz. Kısa ya da uzun dönem araç kiralama yapabilir ve bunu kişisel ya da şirketiniz adına gerçekleştirebilirsiniz.

            Dev araç filomuz için iç ve dış her türlü bakım özel olarak yapılmış, garantili ve faturalı bir şekilde periyodik bakımları ise bayi servis statü çerçevesinde hazırlanmaktadır. Sigara içilmeyen özel araçlarımız, navigasyon ve bebek koltuğu eklemeleri ile aileli müşterilerimiz için Antalya kiralık araç hizmeti adına ülkenin dört bir yanına rahat bir yolculuk sunuyoruz. Hava limanları ya da dilediğiniz noktaya özel rehberli şoför servisimiz sayesinde kiraladığınız aracınız bulunduğunuz yere tam zamanın teslim edilmekte aynı şekilde her yerden teslim alınmaktadır.

Tüm Amaçlarınız İçin Kaliteli Bir Kiralama Hizmeti

            Yaz gelmek üzere ve tatil planları da çoktan yapılmaya başlandı bile. Fakat en büyük sorun olarak yolculuğu işin içerisine katıyorsanız bunu dert etmeyin. Bütçenizi aşmayan en uygun fiyatlar sayesinde dilediğiniz son model aracı firmamız çatısı altında kiralayabilir ve Antalya otomatik araç kiralama modelleri ile istediğiniz tatil noktasına tek kişi ya da aileniz ve dostlarınızla birlikte gidin. Ayrıca tüm yıl boyunca özel bir takım işlerinizi çok kısa bir süre içerisinde halletmeniz adına tüm araçlarımız yine sizleri beklemektedir. Yurt içi araç kiralama hizmetlerimizin yanı sıra yurt dışı hizmetlerimiz adına da son model araç filomuz sizleri beklemektedir.

Hiçbir İşlemle Sizleri Yormuyoruz

            Kiralanacak bir araç için tüm evrak işlemleri ile diğer bütün prosedürler firmamız bünyesinde sizin yerinize tamamlanmaktadır. Ayrıca trafik sigortası ya da kasko işlemleri ve fenni muayene gibi tüm işlemler de yine bütün araçlar için hazır edilmiş, temiz bir halde otomatik araç çeşitleri bünyesinde sizlere sunulmaktadır. Araçlarımızın her biri için 50 bin km’de bir lastik değişimleri özel olarak yapılmaktadır ve otomatik kiralama hizmet çatısı altında kesintisiz olarak tüm yıl boyunca bizimle olan iletişimimiz sağlanmaktadır. Özel olarak limuzin ve VIP araç model kiralama hizmetleri de firmamız dahilindedir.

            Firmamızın kalitesi içerisinde güvenler dilediğiniz noktaya gidebilir, doğabilecek sorunlar için özel teknik yol servis hizmetinin yanı sıra sorunsuz ve son model bir araç ile olay yerinde yapılmakta ve müşterimiz Antalya rent a car hizmet bünyesinde hiçbir şekilde mağdur edilmemektedir. Dev araç filomuz ile sizleri de araç kiralama ailemize bekliyoruz.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.