AnasayfaBLOG

Araç Kiralamanın Avantajları


Araç Kiralamanın Avantajları


            Araç kiralama hizmetinden faydalanmak, büyük avantajları beraberinde getirmektedir. Özel araçlarınızla yola çıkmadığınız zaman, aracınızın yıpranma durumu ortadan kalkmaktadır. Uzun yolculuklarda ve benzeri durumlarda, aracınız konforlu ve modelli değilse, yolculuk kâbusa dönebilir. Bu nedenle araç kiralama hizmeti, uzun yolculuklarda, son model araçlarla, rahat etmenizi sağlayacaktır. Araç kiralamanın en önemli avantajı, son model araçlarla keyifli yolculuk imkânıdır. Servet değerindeki Antalya otomatik araç kiralama araçları, sizin için keyifli yolculuk imkânları sunmaktadır.


Rent a Car Hizmetiyle Son Model Araçları Kullanın


            Son model araçları kullanmak belki hayal olabilir. Ancak, kiralık araç kategorisindeki araçlarımızı tercih ettiğiniz zaman, hayallerinizdeki araçlara sahip olabiliyorsunuz. Son model, konforlu ve Antalya otomatik araç kiralama kategorisinin gözde araçlarını, makul fiyatlarla kiralama olanaklarına sahip olabiliyorsunuz. Sözleşme şartlarının yerine getirilmesi ile birlikte, kiraladığınız araçla, mutlu bir tatil geçirebilirsiniz. Huzurlu ve mutlu bir tatil için, kullanabileceğiniz modeli tercih etmeniz daha iyi olur.

Kiralık Araç Kullanım Talimatı

            Kullanılan kiralık araçlar için, talimat söz konusudur. Yani, kullanabileceğiniz aracı kiraladıktan sonra, sözleşme imzalamanız, büyük kolaylık sağlayacaktır. Araç bilgileri, aracı kiralayanın bilgileri, kiralama ücreti, kiralama süresi ve sözleşme kuralları, sözleşmede bulunması gereken bilgilerdir. Bu bilgileri tek tek okumak ve değerlendirmek gerekir. Sözleşmede kabul etmediğiniz bir durum olursa, sözleşme imzalanmadan değerlendirilmelidir. Araç kullanım amacı, trafikte sorumluluk düzeyi ve aracı kimlerin kullanacağı gibi sorunlar tam olarak anlaşılmalıdır. Mesela, sözleşmede adı geçmeyen kişilere aracın verilmesi, sözleşmeyi ortadan kaldıracaktır. Aynı şekilde, aracın amaç dışı kullanımı durumunda, firma, aracı alabilmektedir. Aracın çalınması durumunda firmaya haber edilmelidir.

            Trafiğin yanlış park ve benzeri durumlardan dolayı aracı çekmesi durumunda, yine firmamıza haber edilmelidir. Otomatik vites araç kategorisinde yılların tecrübesine sahip olan Antalya otomatik araç kiralama, firmamız, araçların yıllık muayene ve vergi işlemlerini düzenli olarak yapmaktadır. Kaskolu araçlarımızın, sigorta işlemleri, düzenli olarak takip edilmektedir. Kiraya verdiğimiz araçların, sigorta kapsamında değerlendirilmesi için, aracın kiralayan tarafından kullanılması gerekir. Ayrıca, sigorta kapsamı ile ilgili maddeler, sözleşmede bulunmaktadır.

            Sözleşmede bulunan bu maddeler, tek tek özel olarak değerlendirilmektedir. Kiralık araç hizmetinde, en iyi hizmet kategorisini tercih eden firmamız, Antalya otomatik araç kiralama hizmetinde, yılların tecrübesine sahip olan firmamız, internet sitesinden, modelli araçlarını sergilemektedir. Araçlarımızın fotoğrafları birebir aynıdır. Bu nedenle, beğendiğiniz araçları internet sitesinden, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İletişim adreslerimizden, kiralama hizmetinin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Araç kiralama hizmetinde, Antalya kategorisinde söz sahibi olan firmamız, pratik rent a car hizmeti sunmaktadır.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.