AnasayfaBLOG

Araç Kiralamada Güvenlik Ve Konforu Hissedin


Araç Kiralamada Güvenlik Ve Konforu Hissedin

            Antalya bölgesinde otomatik araç kiralama hizmeti sunan otomatikçi.com sitesi, sadece bu bölgede değil, Türkiye'nin tüm illeri için araç teslimatı yapmaktadır. Renault, Volkswagen, Ford gibi araçların otomatik vitesli modelleri ile hizmet sunan firma, Antalya kiralık araç konusunda güvenilir bir marka haline gelmiştir. 

 
Sizi Güvende Tutan Araçlar

 
            Antalya rent a car hizmetinde kullanılan araçlar, son teknoloji ile üretilmiş, yeni ve bakımlı araçlardır. Bu araçların her 50 kilometrede bir lastikleri değiştirilmekte ve gereken bütün bakımları sağlanmaktadır. Bu tedbirlerin alınması ile müşterilerin sağlıklı bir yolculuk yapmaları, garanti altına alınmış olur.
  
            Antalya otomatik araç kiralama hizmetinden kiraladığınız araç, yolda olumsuz bir durumla karşılaştıysa ya da ani bir kaza yaşanmışsa, olay yerine firma tarafından gönderilen yedek bir araç sayesinde müşterinin yolculuğuna devam etmesi sağlanır. Böylelikle kaza yapan araçla uğraşmak durumunda kalmaz ve yolunuzdan dönmek zorunda olmazsınız.
   
Can Güvenliği Ve Konfor Bir Arada

   
            Antalya rent a car  
hizmetinden kiralanan aracın içerisinde, ihtiyacınız olan her türlü donanım mevcuttur. Bu donanım içerisinde, bebeklerinizi güvende tutacak bebek araç koltuğu da dahildir. Ayrıca içerisinde asla sigara içilmemiş olan araçlar ile daha sağlıklı bir ortamda yolculuk yapacaksınız. Size sunulan konforlu hizmetin içerisinde, hava alanına araç teslimi ve misafirlerin konaklama hizmetleri de dahil bulunmaktadır. Özellikle uzun yol araç kiralamalarda bu hizmet oldukça beğeni kazanıyor.
  
Prosedürlere Takılmadan Kolayca Araç Kiralayın

  
            Araç kiralama sırasında karşılaşacağınız her prosedür, firma tarafından sağlanmaktadır. Siz sadece aracınızı alarak yolculuğunuza çıkarsınız ve geri kalan hiçbir işle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Firma bünyesinden kiralayacağınız her araç kaskoludur ve tamamen yasal yollardan size hizmet sunmaktadır. Araçların bakımı ve kontrolü sürekli yapılmakta olup, kullanma süresinde oluşabilecek aksaklıklarda araç, bir yenisi ile değiştirilebilmektedir. Otomatik kiralama hizmeti ile müşterilerin her şart ve durum karşısında sorunsuz biçimde yolculuklarına devam etmeleri sağlanır. 
   
Dilediğiniz Süre İçin Araç Kiralayın

  
            Araç kiralama süresi tarafınızdan belirlenmek üzere, 1 gün ile 48 ay arasında değişmektedir. Tercihinize göre  kiralayacağınız aracı, tam 48 ay boyunca kullanmanız mümkün olabilmektedir.  İsteğiniz durumunda araç kiralama hizmetini, şoförlü olarak da alabilirsiniz. İşinin ehli olan deneyimli şoförler ile Türkiye'nin her yerine hizmet sunulmaktadır.
   
            Araç kiralama ihtiyaçlarınızda sizlere kaliteli hizmeti ilke edinen firmanın, tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kaliteli otomatik vites araçların konforu ile yolculuk etmek ve uygun ödeme koşullarından yararlanmak için telefonla veya site üzerinden ulaşabilirsiniz. 

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.