AnasayfaBLOG

Antalya Rent A Car Farkı


Antalya Rent A Car Farkı

            Araç kiralamada bildiklerinizi unutun. Yeni nesil araç kiralama hizmetiyle siz değerli müşterimizi bekliyoruz. Araç kiralama müşteriler için fazla prosedür içerdiğin zahmetli bir iş halini almıştır. Antalya rent a car olarak kiralama sürecini siz değerli müşterilerimizi zahmete sokmadan tamamlıyoruz.Hizmet politikamız her zaman müşteri odaklı çalışma ve siz değerli müşterilerimizin beklentisi karşılamaktır.


Araç Kiralama Filomuz
 
            Antalya kiralık araç denilince ilk akla gelen firma olmamızın gurur verici sebeplerinden en başta olanı elbette müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikamız, profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz dur. Müşterilerimizin istedikleri araçlara temin etme elbette geniş bir filo ile mümkündür. Bütün otomatik vites araçlarımızın her marka, modellere sahip olduğumuz filomuzda müşterilerimiz seçimlerini çok rahat yapmaktadır. 

Hizmetlerimiz

Araç kiralamada kendine güvenen bir kadro ile siz değerli müşterimize hizmet sunmaktan onur duyacağız.

1-Araç Kiralama: Antalya rent a car olarak Türkiye'nin bütün illerine araç kiralama olanağımız mevcuttur. Müşterilerimiz araçlarını dilekleri illere kiralayabilirler. Kiralama da km sınırımızın da olmaması siz değerli müşterilerimiz bize olan bağlılığını arttırmaktadır.

2-Araç Sigortası-Kaskosu: Araçlarımızın tümü rent a car kaskolu dur. Araçlarınızı teslim almadan önce sigortalı olan güvenli bir araç haline getirip size sonrasında yapıyoruz.

3-Araç İle Sorun Yaşanması Durumunda Verilecek Hizmet: Araçlarımız da sıkıntı yaşadığınız ya da kaza yapılması durumunda yerine  hızlı bir şekilde ikame araç teslimatı  yapmaktayız. Sorun olsa bile müşterimizin programlarında bir aksaklık oluşmaz.

4-Bayanlara Özel Araç: Bayan müşterilerimize özel olarak ayrılmış araçlarımız mevcuttur. Müşterimizin isteğine bağlı olarak özel şoför seçeneğimiz de hizmetlerimiz arasındadır.

5-Misafirleriniz Karşılanması: misafirlerinizin karşılanması, karşılanan misafirlerinizin müşterimizin istekleri doğrultusunda konaklama, şehirde ufak bir gezinti olanaklarımız arasındadır.

6-Araç Kiralama Süreleri: Müşterilerimiz ister 1 ay isterler ise 1 yıllık, 3 yıl ya da daha uzun süreli araç anlaşması yapabilirler. Kiralamadaki süre tamamen müşterilerimizin istediğine bağlı olarak yapılır.

7-Vize İşlemleri: Vize işlemleri birçok insan tarafından sıkıntılı olarak görülmektedir. Uzman kadromuz ile size vize işlemlerin de kolaylık sağlamak ve kesin çözüm bulmak için varız.

8-Seyahatlerinizde Konaklama, Uçak Bileti: Siz değerli müşterilerimizin yurt içi, yurt dışı tüm seyahatlerin de konaklama, uçak bilet işlemleriniz sizin adınıza kurumsal olarak çözüm sağlamaktayız.


9-Diğer Hizmetler: Bebeği olan müşterilerimiz için bildirmeleri durumunda araçlara özel bebek koltuğu temin edilir. Sigara kullanmayan müşterilerimize özel sigara içilmemiş araç temini yapılır. Mevsime uygun araç lastikleri değişimi yapılır.

            Antalya kiralık araç olarak ve diğer tüm organizasyon işlemleriniz için siz değerli müşterilerimize bir tık kadar uzağız. otomatikci.com.tr web sayfamızdan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.