AnasayfaBLOG

Antalya Rent A Car'dan Otomatik Vites Araç Kiralama


Antalya Rent A Car'dan Otomatik Vites Araç Kiralama


            Antalya’da kurulan ve Antalya odaklı yürüttüğü faaliyetleri ile bütün Türkiye’ye hizmet veren Antalya Rent A Car firması, araç filosunda bulunan otomatik vitese sahip araçları kiraya vermektedir. Halen bünyesinde sadece otomatik araç bulunduğu için özellikle bu tür araçların kiralanmasına yoğunlaşan firmanın, otomatik vitesli araçları farklı marka ve modeldeki araçlardır. Antalya kiralık oto servisi olarak müşterilerine verdiği hizmetlerden dolayı diğer oto kiralama firmalarından ayrışmaktadır. Farklı bir oto araç kiralama prensip ve işleyişine sahip olan firmanın kiralanan araçları ile birlikte talep olması halinde şoför hizmeti de vermektedir.

Antalya Kiralık Otomobil Firması Nasıl Çalışır?

            Antalya kiralık otomobil firmasından araç kiralamak isteyen bir kişinin öncelikle firmanın araç kiralama şartlarını okuması ve kabul etmesi gerekir. Bu şartları okumak için firmanın internet adresi kullanılabilir. Eğer bu imkan bulunmuyorsa firmanın faaliyet gösterdiği iş yerine gidilerek yetkililerle yüz yüze görüşerek araçların hangi şartlarda kiralandığını öğrenmek mümkündür. Araçları şoförsüz, saatlik, günlük, haftalık gibi sürelerde kiralamak mümkündür. Araçların kiralanma usulüne göre belirlenecek fiyatı firma yetkililerine ödedikten ve istenilen belgeleri verdikten sonra otomatik vitesli araçların firmadan teslim alınarak kullanılması mümkündür.

Antalya Rent A Car Firması’nın Hizmet Türleri

            Antalya Rent A Car Firması, Türkiye’nin tüm havaalanlarına hizmet verebilmektedir. Havaalanlarına transfer hizmeti için kiralanmak istenen araçların kiralanmasında sorunsuz olarak başvurulabilecek nadir araç kiralama firmalarındandır. Misafir konaklama ve teslim alma gibi hizmetlerde de Antalya Rent A Car Firması gelişmiş bir hizmet anlayışına sahiptir. Kiralanan araçların kaza yapması halinde müşterisini mağdur etmemek ve işlerinin yarım kalmasını önlemek için en kısa sürede yeni bir araç gönderir. Araçların kaskolu olması nedeniyle müşterilerin olası kazalara karşı araç masrafı gibi bir durumla karşılaşması söz konusu olmamaktadır. Yasalara bağlı olarak hizmetlerini yürüten Antalya Rent A Car Firması’nın araçlarının kaskosu verdiği hizmete özgü olarak alınması gereken kasko türüdür. Kiralanan araçlarının herhangi bir KM sorunu ve sınırlaması ise bulunmamaktadır.

            Antalya Rent A Car’dan kiralanan bir aracın trafik polisleri tarafından alıkonulması ve eksik muayene vs. gibi yasal işlemlerinden dolayı alıkonulması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Antalya Rent A Car her türlü yasal muayene ve sigorta işlemleri yapılan araçlardan oluşmuş bir filoya sahiptir.  Araçların rutin bakımları yapılmaktadır. Sigara içmeyen müşterilerine özel olarak kiralayabilecekleri araç şansı tanıyan Antalya Rent A Car Firması, bu hizmeti ile diğer firmalardan ayrışmakta ve bu özelliği ile de tercih edilmektedir.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.