AnasayfaBLOG

Antalya Güvenli Araç Kiralama Hizmeti


Antalya Güvenli Araç Kiralama Hizmeti

            Araç kiralama hizmetinden faydalanma gereği duyanlar için en güvenilir adres olmaktadır. Havalimanı dahil olmak üzere bütün belirtilen noktalara sorunsuz bir şekilde araç temin hizmeti mevcut olmaktadır. Sigorta şartları gereği ile öngörülen araç kiralayabilme yaşı 21 olmaktadır. 7/24 ilkelerine dayanarak hizmet verilmektedir. Bireysel ve kurumsal olmak üzere 1 günden itibaren olmak üzere 48 aya varana kadar kiralama süresi tanınmaktadır. Antalya kiralık araç ihtiyaçlarınızda güvenle tercih edebileceğiniz sorumluluk ve prensip sahibi bir firma olmaktadır. En önceliği müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen bir firma olmaktadır. 

Alışılmışın dışında bir hizmet kalitesi ile Antalya rent a car hizmetinizde

            İstenen noktaya sorunsuz araç teslimat seçeneği ve tüm yasal yollarla araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Hizmete açık olan bütün araçlar, kaskolu olmakla birlikte tüm olumsuz kaza anlarında ve polis kontrollerinde gerekli olan bütün donanımlara sahip olmaktadır. Araç kullanımı ve kiralama kullanımı süresince kusursuz memnuniyet ve konfor sunulmaktadır. Araç kiralama hizmeti olarak alışılmışın dışında olarak araç kullanım sürecinde herhangi bir kilometre mesafe sınırı tanımlanmamaktadır. Bakımlar düzenli olarak yapılarak her 50 bin km. sınırında kullanılan lastik değişimi uygulanmaktadır. Bütün mevcut olan araçlar garanti kapsamında olup bütün servis işlemlerine garantili olarak devam ettirilmektedir. 

Sigara içilmemiş özel araçlarla üstün hizmet

            Araç kiralama seçenekleri arasında kullanıcının isteği ve beklentisi doğrultusunda sigara içilmemiş özel araç potansiyeli ile müşteri memnuniyetini bir üst kademeye taşımayı hedeflemektedir. Antalya rent a car seçenekleri arasında üstün kalite ve hizmet vermeye devam ederek, bebeği olan araç kullanıcılarına özel olarak ücretsiz bebek koltuğu temin edilebilme imkânı sağlamaktadır. Antalya kiralık araç sektörüne bambaşka bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan firma otomatikçi rent a car, bireysel ve kurumsal olarak tüm müşterilerini birbirinden özel olarak görerek aynı memnuniyette bırakmayı hedeflemektedir. İsteğe göre şoförlü ve şoförsüz her türlü istek ve talepleri en hızlı şekilde cevaplandırarak beklentilerin çok daha ötesinde müşterilerini şaşırtmayı ve memnun bırakmayı hedeflemektedir.

            Global rent a car firmalarının alışılmış müşteri memnuniyeti potansiyelini bir üst seviyeye taşımak için müşterilerine en üstün hizmeti sağlamaya devam etmektedir. Edinilen tecrübeler ile müşterilerinin beklentilerini bir üst seviyede anlayan ve standartlara uygun şekilde lüksü konforu ayaklarına kadar getiren bir hizmet anlayışına sahiptir. Antalya'nın tek otomatik araç kiralama filosu olarak tanınan firma müşterilerini memnun etmeden göndermemeye kararlı ve alanında profesyonelleşmiş bir disipline sahip olarak hizmet vermeye devam etmektedir. ...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.