AnasayfaBLOG

Antalya Araç Kiralama


 Antalya Araç Kiralama


            Zamanın hızla akmasıyla birlikte çoğu yere yetişmekte sıkıntılar yaşanmaktadır. İnsanların bu noktada en iyi yardımcıları kullandıkları araçlar olmaktadır. Araçların kullanılmasıyla birlikte bir yerden bir yere gitmek kısa zamana içinde gerçekleşmektedir. Böylece gün içinde birçok iş bir arada halledilmektedir. Ancak herkesin her an yanında arabası bulunmaya bilir ya da arabası olmaya bilir. Antalya'ya geldiğinizde iyi bir yardımcınız bulunmaktadır. otomatikci.com.tr  adresinden Antalya kiralık araç sayfamızı inceleyebilir bilgi sahibi olabilirsiniz. 
 
Hava Alanı Transferi
   
            Antalya kiralık araç ihtiyacının doğduğu ilk noktalardan birisi hava alanı transferleri olmaktadır. Başka şehirden iş için ya da seyahat için gelenlerin yanında arabaları olmadığından dolayı bir ihtiyaç doğmaktadır. Firmamız hava alanına güvenli araç teslim ile rahatça seyahat etmenizi sağlamaktadır. Aracı almak istediğiniz saatleri belirterek direkt teslim alabilirsiniz. Böylece kolay bir seyahat gerçekleştirebilir uygun fiyatlı ve güvenilir firmamızla tanışmış olursunuz.
 
Güvenli Seyahat
   
            Bütün araçlar kontrollü bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Seyahatiniz sırasında sizi zor durumda bırakacak bir ihtimale izin verilmemektedir. Araçlarımızın hepsi otomatik viteslidir. Otomatik araç kiralama ile konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Araçlarımızın hep si kaskoludur. Kanuni ve yasal izinler alınarak hizmet verilmektedir.
 
            Ayrıca konaklama hizmetleri konusunda da yardımcı olunmaktadır. Arabalarda sigara kokusundan rahatsız olunması nedeniyle sigara kullanılmayan özel araçlar mevcuttur. Acil ihtiyacınız olduğu her durumda telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek kısa süre içinde isteğinize uygun bir araç tedarik edebilirsiniz. Otomatik araç kiralama ile güvenli bir Antalya seyahati yapabilirsiniz.

...
Bize Ulaşın

İletişim
Bilgilerimiz

Her Gün 08:30 - 17:00 Saatleri Arasında Hizmet Veriyoruz.

Antalya Merkez

  • (0242) 312 65 52
    0542 671 78 12
    0543 671 78 12
  • Etiler, Kızılırmak Cd. No:15, 07010 Muratpaşa/Antalya

İletişim Formu

Merak Ettikleriniz İle İlgili Mesaj Atabilirsiniz.